Mavi Bilişim ve Danışmanlık

Hakkımızda

Mavi Bilişim ve Danışmanlık 1999 yılından bu yana, çağın getirdiği yenilikleri müşterilerine sunmanın heyecanını sürdürüyor...


HAKKIMIZDA

Gümrük ve Dış Ticaret Uygulamaları, son derece karmaşık, birbiriyle ilişkili mevzuat ve iş süreçlerinden oluşmaktadır. Bu yapıyı yazılım sektörüne taşımak için hem Gümrük Uygulamaları konusunda ciddi bir deneyimin hem de yazılım konusunda da ciddi bir birikimin gerekmekte olduğu aşikardır. Bugüne kadar sektöre yönelik bu tür yazılımlar ya sektör dışından bir bakış açısı ile geliştirilmişti yada yazılım mimarisi olarak ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılamaktan çok uzak kalmaktaydı…

… ve tam da bu noktada. Mavi Bilişim ve Danışmanlık kurucularının 30 yılı aşkın teorik ve uygulama deneyimlerini kullanarak 1999 yılında sektörün ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için yazılım geliştirme sürecine başladık. Proje ekibimizde; Gümrük Müşavirleri, Gümrük Çalışanları, Mali Müşavirleri yer aldı. Geliştirilen projeler Gümrük Müşavirliği, şirketlerinde kullanılarak Gümrük ve Dış Ticaret erbabının ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirildi. İşlevsel Fonksiyonları tamamlanan projenin görsel tasarım ve navigasyonu profesyonel bir ekip tarafından geliştirilerek proje tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verecek benzersiz bir çözüme dönüştürüldü.

“Bizler, Mavi Bilişim ve Danışmanlık olarak hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşları iş ortaklarımız gibi görerek, hizmet ve servis kalitesini bugüne kadar alıştıkları seviyelerin üzerine çıkartarak; kaliteli, kesintisiz ve sağlıklı servis vermek için her türlü özveri ve özeni göstermeyi kendimize misyon edindik.”

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize verdiğimiz hizmet ve servis kalitesini bugüne kadar alıştıkları seviyenin üstüne çıkartarak; kaliteli, sürekli, kesintisiz ve sağlıklı servis vermek adına her türlü özveri ve özeni göstermeyi kendimize misyon edindik.”

Ömer ŞANLI - Genel Müdür